TECHNOLÓGIE PRINÁŠAJÚ NOVÉ MOŽNOSTI

Vo výrobnom procese všetkých reklamných tlačovín používame výhradne digitálne stroje, ktorými dokážeme zabezpečiť výtlačky od 1ks. Snažíme sa poskytnúť len tie najlepšie výsledky. Dokončíme a zušľachtíme vaše tlačoviny na moderných technológiách svetových značiek, ktoré neustále obnovujeme a doplňujeme o nové možnosti .

Veľkoformátová tlač

Realizujeme vysokokvalitnú veľkoplošnú exteriérovú tlač na rôzne materiály ako sú napr. baner, samolepka, okenné fólie (onewayvision alebo mliečne fólie), papier, plast, fotografie na plátno.

Na tlač využívame najmodernejšie tlačiarne HP Latex s ekologickými a neškodlivými farbami, s dlhou farbostálosťou, navyše odolné voči poškriabaniu aj bez nutnosti laminácie.

Od dizajnu po finálny prodkut

Potrebujete etiketu na Váš produkt ? Či potrebujete 10ks alebo niekoľko tisíc, naše produkčné možnosti nás neobmedzujú v žiadnom počte. Kvalitné výtlačky a rýchle dodanie. Od návrhu cez nátlačok až po sériovu výrobu. Všetko na jedom mieste, čo celý proces urýchuje vám šetri čas a peniaze!

Maloformátová tlač

Vizitky, letáky, brožúry, plagáty, obálky, nálepky, všetko čo si viete pod pojmom maloformátová tlač predstaviť. Či už štandardné, alebo kreatívne s využitím bielej farby alebo transparentného toneru.

Rezaná reklama

Rezaná reklama predstavuje vyrezávanie nápisov či grafiky zo samolepiacej fólie rôznych farieb a vlastností­. Vybrať si môžete rozličné farby či štruktúry, reflex, mliečne sklo alebo priehľadné varianty.

Správny výber fólie zaručuje jej životnosť, preto je potrebné dopredu vedieť, na aký povrch a v akom prostredí­ bude nálepka umiestnená. Zatiaľ čo na krátkodobejšie použitie v exteriéri stačí­ aj monomerická fólia, na dlhodobé použitie v exteriéri je vhodná zas polymerická.