Mnoho spoločností má problém nájsť efektívny spôsob komunikácie so zákazníkmi. pútavé videá, ktoré budú rezonovať u vašich zákazníkov a pomôžu vám odlíšiť sa od davu.

Viete, že chcete videá, ale nechcete míňať celé marketingové rozpočty na videá, ktoré nemusia byť úspešné. Ako skúsený videotvorcovia vám môžeme pomôcť využiť silu videa na vytvorenie zrozumiteľnosti, ktorá zaujme vaše publikum a rozšíri vaše podnikanie za bezkonkurenčné ceny.

Fotografia

Či potrebujete nafotiť event alebo váš produkt, sme tu pre vás. U vás vo firme alebo v našom štúdiu, flexibilita je našou doménou. Kvalitné fotky dosiahnuté vďaka stále aktualizovanej technike či tela fotoaparátu, objektívou alebo osvetlenia.

Fotografia či video zo vzduchu ?

Nieje problém. Vďaka dronu nieje ani táto požiadavka nemožná. Vytvoríme presne podľa vášho zadania letecké fotografie a videá, ktoré vynesú váš biznis do výšin. Máme dlhoročné skúsenosti s lietaním s dronmi. Pri každej realizácií je pre nás prvoradá profesionálna spolahlivosť a zodpovednosť. Vytvoríme jedinečné fotografie a videá z dronu, ktoré vás odlíšia od vašej konkurencie.